سلام به دوستان گرامی. امیدوارم حال همتون خوب باشه....من بالاخره اومدم اونم با 6 تا عکس جدید از ارواح !....از تمامیه نظرات و انتقادات قشنگتون هم ممنون و متشکرم....خیلی از عزیزان آموزش احضار روح و چیزای مربوط به اینارو خواستن....باید خدمتتون عرض کنم که در حال ساخت یه تالار تخصصی گفتمان در مورد مباحث علوم روحی هستم.....وقتی که به اتمام رسید شما با مراجعه به لینک مورد نظر ثبت نام کرده که تا وقتی یادم نرفته بگم ثبت نام و عضویت هم رایگان هست و برای همه آزاد !.....راستی آپدیت بعدی به احتمال زیاد براتون کلیپی تصویری از ارواح در قبرستان رو بزارم!!....امید است با تلاش و یاری شما دوستان گل بتونم سایت رو از روزهای قبل بهتر و پر بارتر کنم....بازم از نظرات و انتقادات و پیشنهادات همتون ممنونم....خب دیگه زیادی حرف زدم...بریم سراغ تصاویر امشبمون....امیدوارم موفق باشید....همتونو دوست دارم....تا تصاویر و مطالب بعدی خدانگهدار و بدروود.

 

 

۱- تصویر اول متعلق است به روحی در یک هتل که ظاهرا در زیر نور هم دیده شده است -- و شبیه سایه ای تاریک است -- که به گفته فرد عکاس پس از عکس برداری محو میشود :

 

 

۲- تصویر بالا رو مشاهده میکنید که زوم شده است -- خوب دقت کنید !! :

 

 

۳- و اما تصویری بسیار شگفت انگیز و جالب عکس زیر است -- این تصویر در نوامبر سال ۲۰۰۶ در فیلیپین گرفته شده است -- این موجود عجیب و غریب رو که می بینید توسط جوانی فیلیپینی عکسش گرفته شده است که در حال پرواز در بالای ساختمان ها است -- به گفته اهالی این منطقه هر موقع این موجود در آسمان دیده میشه برخی از مردم شبح زده میشوند !!! -- و جالب اینکه این موجود دارای بدنی نصفه و کوچک و با دو بال بزرگ شبیه به خفاش است !! -- خوب به تصویر دقت کنید :

 

 

۴- تصویر بالا زوم شده است با دقت به تصویر نگاه کنید و پرنده عجیب را مشاهده کنید !!!!! :

 

 

۵- در تصویر زیر ۵ شبح به طور همزمان در عکس دیده شده اند !!!!!!!! -- این عکس هم از تصاویر جالبی هست که به طور اتفاقی پس از ظهور عکس ۵ شبح به طور همزمان دیده میشوند ! -- به گفته فرد عکاس که یک دانشجو است  : این عکس در باغ و فضای سبز دانشگاه توماس مقدس گرفته شده است -- که دانشجویان این دانشگاه خبر از وجود اشباح رو در این دانشگاه میدهند -- خوب به ارواح در تصویر دقت کنید ! :

 

 

۶- تصویر بالا بر روی یکی از ارواح زوم شده است -- خوب دقت کنید ! :

 

طبقه بندی: تصاویر واقعی از جن و ارواح،

[ چهارشنبه 15 آذر 1385 ] [ 13:12 ] [ امیرحسین ]

[ نظرات () ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic