تبلیغات
اولین و بزرگترین گالری تصاویر و فیلمهای مستند از جن و ارواح در ایران - سری جدید از تصاویر ارواح !

اینم تصاویر دیگری از ارواح ... دوستان لطفا خوب به عکسها دقت کنند و بعد نظر خودشون رو در قسمت نظرات بیان کنند ... موفق باشید و بدرووود.

 

 

۱- به گفته فرد عکاس در هنگام عکسبرداری متوجه چیزی نشده و بعد از ان هنگام بررسی عکس چیزی شبیه به شبح رو در پشت پنجره مشاهده میکنه - به گفته او در هنگام گرفتن عکس هیچ کسی در اتاق نبوده - همچنین وی میگوید تنها همین ۱بار این صورتک را مشاهده نکرده - بلکه چندین بار چشمانی وحشت زده و براق را در خانه خود دیده است ! :

 

 

 

۲- خوب به صورت پشت پنجره دقت کنید ! :

 

 

 

۳- این عکس در یتیم خانه ای قدیمی گرفته شده است - که بعدا در عکس چیزی شبیه به سایه و یا روح مردی را مشاهده میکند - همانطور میبینید ساعت و زمان عکسبرداری هم در زیر عکس است :

 

 

۴- به سایه تاریکی که دور ان خط کشیده شده است خوب دقت کنید !!! :

 

 

 

۵- این عکس توسط دروبین های مداربسته یک هتل گرفته شده - فرد عکاس که در آن هتل کار میکنه نیمه های شب در حال نگاه کردن به مانیتور دوربین بوده که متوجه یک مرد میشه و اونو کنار میز در حالت ایستاده میبینه !!! - بعد از اینکه به اون قسمت از هتل میره اون هیچ فردی رو نمیبینه !! - بعد از اون میاد مانیتور رو نگاه میکنه و دوباره اون فرد رو مشاهده میکنه !!! - که به گفته وی بعد از مدتی ایستادن و بیحرکت بودن از صفحه مانیتور محو میشه !! - خیلی جالبه :

 

 

 

۶- دقت زیاد در تصاویر خیلی چیزهارو بهتون میرسونه پس با دقت نگاه کنید - عجیب ! :

 

 

طبقه بندی: تصاویر واقعی از جن و ارواح،

[ یکشنبه 10 شهریور 1387 ] [ 02:08 ] [ امیرحسین ]

[ نظرات () ]