تبلیغات
اولین و بزرگترین گالری تصاویر و فیلمهای مستند از جن و ارواح در ایران - ۴ تصویر جدید از ارواح‌!

با سلام به تمامی دوستان عزیز.من دوباره برگشتم با ۴ تصویر دیگه!! Smileyشرمنده تو این مدت نبودم و خیلی وقت شده وب رو آپ نکردم ! ... راستش هم یکم حس و حالش نبود و هم وقت نکردم به وب برسم....بازم شرمنده !!!!Smiley...خیلی از دوستان سوال کردند که چرا تصاویر صفحات دیگه باز نمیشه؟!!!! .... باید خدمت شما عرض کنم که در هاستی که من تصاویر رو آپلود کردم مشکل به وجود اومده به همین دلیل باز نمیشه ! ... ولی در حال انتقال فایل ها و تصاویر از این هاست به یک هاست خیلی بهتر هستم ! Smiley.... به زودی اونا هم درست میشن ! ....به امید هرچه بهتر شدن سایت ! ....از تمامی نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما هم ممنون و سپاسگزارم !Smiley....شرمنده عزیزان همین 4 تا رو بیشتر آپلود نكردمSmiley....به زودی با تصاویری بیشتررررررررررررررر میام......شاد باشید دوستان.....تا بعد خدانگهدار و بدروووووود.Smiley

1- همانطور كه در تصویر زیر مشاهده میكنید روحی در عكس دیده شده كه شبیه به سایه ای سیاه رنگ می باشد ! - كه به گفته فرد عكاس بعد از ظهور و چاپ عكس دیده شده است - ساعت و تاریخ عكس برداری هم كه مشخصه در زیر عكس می بینید - خوب به تصویر دقت كنید دوستان !! :

۲- تصویر بالایی رو می بینید كه Zoom شده است - دقت كنید !!!!!!!!!! :

3- تصویر زیر متعلق است به شبحی در یك كوچه كه بعد از چاپ عكس در كنار این مرد دیده شده است !! - ظاهرا موقع عكس برداری همچین چیزی توسط فرد عكاس مشاهده نشده است !!! - خوب دقت كنید !! :

4- تصویر بالا رو می بینید كه ‌Zoom شده است - دقت كنید عزیزاااااان ! :

طبقه بندی: تصاویر واقعی از جن و ارواح،

[ پنجشنبه 19 بهمن 1385 ] [ 13:02 ] [ امیرحسین ]

[ نظرات () ]


نمایش نظرات 1 تا 30