تبلیغات
اولین و بزرگترین گالری تصاویر و فیلمهای مستند از جن و ارواح در ایران - تصاویری جدید از ارواح !!!!!!

سلام به تمام دوستان و عزیزان.....من دوباره اومدم....از همه معذرت می خوام اگه دیرتر آپ کردم.....متاسفانه وقت نداشتم....اما نگران نباشید این دفعه با عکس های جدیدتر در خدمت همه دوستان هستم.....امیدوارم از مطالب و عکسهای وب راضی باشید.....از بقیه دوستان هم که تو این مدتی که نبودم به فکر من بودن و به وب سر میزدن و با نظرها و انتقادات خوبشون باعث خوشحالی من میشدن ممنون و متشکرم !.....امیدوارم تعداد نظرات و بازدیدها به همین صورت بمونه و همینطور پیشرفت کنه.....در مورد فردی هم به نام (حالا) باید عرض کنم که عزیزم یعنی فقط میتونم همینقدر بگم که واقعا بیکار و الافی....همینقدر بسته !!!.....در ضمن من شخصیت خودمو بالاتر از این حرفا می بینم که جواب افرادی مثل تو رو بدم....اما خب دیگه برای اینکه بدونی واقعا هیچی نیستی و در سطح من نیستی همینقدر جوابتو دادم تا دهنت بسته بشه !.....خب دیگه بریم سراغ تصاویر....امیدوارم خوشتون بیاد.....همتونو دوست دارم......تا مطالب و تصاویر بعدی شمارو به خدا می سپارم....خدا یارو نگهدار همه دوستان.

۱- اولین تصویر متعلق است به روحی در اروپا - که در پشت پنجره مشاهده میکنید - این عکس در ساعت ۷ صبح گرفته شده است - طبق اخبار رسیده فرد عکاس فقط قصد عکس گرفتن از مجسمه رو داشته - که بعد از چاپ و ظهور عکس روح رو در پشت پنجره مشاهده میکند !! :

۳- تصویر بالا رو می بینید که نزدیک شده است - به تصویر خوب دقت کنید !! :

 

۳- در تصویر زیر روحی را مشاهده می کنید -  این عکس در سال ۱۹۸۸ گرفته شده است - که فرد عکاس به منظور عکس گرفتن از پسر متوجه چیزی نمی شود ! - اما پس از چاپ عکس روح رو در کنار پسر می بیند !!! :

۴- تصویر زیر متعلق است به خانه ای بسیار قدیمی و متروک که از سال ۱۹۸۰ خالی از سکنه است - که به گفته اهالی آن منطقه هر شب متوجه صداهایی از درون خانه می شوند - و گاها نورهای ضعیفی را از پنجره ها مشاهده میکنند ! - که به همین منظور در نیمه های شب فردی با دوربین خود تا نزدیکی های خانه پیش رفته و اقدام به عکس برداری میکند - که نتیجه آن پس از چاپ عکس چیزی هست که در تصویر زیر مشاهده میکنید !! :

۵- تصویر بالا نزدیک شده است - خوب به تصویر دقت کنید روح را مشاهده خواهید

کرد !!! :

طبقه بندی: تصاویر واقعی از جن و ارواح،

[ یکشنبه 16 مهر 1385 ] [ 03:10 ] [ امیرحسین ]

[ نظرات () ]


نمایش نظرات 1 تا 30