تبلیغات
اولین و بزرگترین گالری تصاویر و فیلمهای مستند از جن و ارواح در ایران - اینم ۶ تا تصویر دیگه از اشباح !

با سلام به تمامی دوستان گلم .... شرمنده که تو این مدت نبودم و خیلی وقت بود وب رو آپ نکرده بودم ..... دیگه چه میشه کرد ..... به هر حال از تمامی دوستان معذرت میخوام .... خب امشب براتون ۶ تا عکس از جن و ارواح دارم .... امیدوارم که مورد توجه قرار بگیره ..... از همگی دوستان عزیز که تو این مدت نبودم و به وب من سر میزدن و نظر میدادن کمال تشکر را دارم ...... امیدوارم هیچ وقت وب خودتونو تنها نزارید و همیشه با نظرات خود باعث خوشحالی من بشید تا بتونم با تصاویر بهتری در اختیار شما عزیزان باشم .... درخواستهای فیلمها و کلیپهای ۱ - ۲ دقیقه ای از ارواح زیاد شده که به زودی از اونا هم براتون میزارم...... منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستم ..... راستی یه ۲ تا وبلاگ درپیت بود که کارش فقط کپی کردن مطالب دیگر وبلاگها بود ..... که چند هفته پیش با کمال تعجب دیدم ۲ تا از پست های منو که تصویر گذاشته بودم درست با همون مطالب من با عکسها در وبلاگش گذاشته بود ..... که بازم با تعجب بیشتر دیدم این آقا کپی رایت روی عکسها رو هم برداشته بود و جاش اسم وبلاگ خودشو گذاشته بود Smiley.....من که نمیدونم به این آدما چی بگم.....به همین دلیل مجبور شدم روی این عکسهای جدید اسم وب رو بزرگتر و وسط بزارم.....امیدوارم از تصاویر خوشتون بیاد.....راستی اگر کسی جایی دید که تصاویر منو برداشتن و گذاشتن تو وبلاگشون به منم بگن.....وبلاگ اون آقا هم که بسته شد....خدانگهدار.

۱- تصویر شبحی رو مشاهده میکنید در خانه که همونطور مشاهده میکنید در ساعت ۱۲ شب گرفته شده :

۲- تصویر بالایی نزدیک شده خوب به عکس نگاه کنید :

۳- اینم تصویر روحی در جنگل که در میان درختان دیده شده است فرد عکاس پس از شنیدن صداهایی از سمت درخت اقدام به عکس برداری میکند :

۴- تصویر بالا نزدیک شده است تا شما به خوبی روح رو مشاهده کنید : !!!

۵- تصویر زیر مربوط است به روحی در جنگل که در میان درختان دیده شده است -- شنیده ها حاکیست که در نزدیکی این روح کلبه ای متروک قرار گرفته :

۶- تصویر بالا نزدیک شده است :

طبقه بندی: تصاویر واقعی از جن و ارواح،

[ دوشنبه 19 تیر 1385 ] [ 11:07 ] [ امیرحسین ]

[ نظرات () ]